W latach 80-tych spędzanie wakacji pod namiotem było rzeczą normalną. Współcześnie jednak coraz częściej wybieramy hotel i ekskluzywne wakacje w ciepłych krajach. Wybieramy pokój z telewizorem i łazienką, wyżywienie all inclusive i idący za nimi luksus.

Czy jednak nie warto zrezygnować z niego na rzecz wyjazdu pod namiot? Przedstawiamy argumenty za. Zamiast hotelowego pokoju w ciepłych krajach warto wybrać namiot nad brzegiem jeziora. Przede wszystkim ze względu na większą swobodę i brak ograniczeń.

W przypadku zdecydowania się na namiot nie ograniczają nas bowiem terminy, czy miejsce. Mamy możliwość swobodnego przemieszczania się, a przez to zwiedzenia i poznania większej ilości ciekawych miejsc. Nie jesteśmy zdani na nikogo oprócz siebie samego.

Pod namiotem jesteśmy w pełni niezależni i samowystarczalni. Pod namiotem czeka na nas przygoda życia, czy warto rezygnować z niej na rzecz basenu hotelowego? Z pewnością nie! Dlatego zdecyduj się choć raz na wyjazd pod namiot, a już długo nie wybierzesz zorganizowanej wycieczki z biurem podróży.

www.festiwalnastroje.pl