Zamierzasz wyjechać na urlop nad wodę? Koniecznie zawczasu spakuj swoją torbę, by nie zaskoczył Cię brak potrzebnych Ci akcesoriów. Nie będziemy podpowiadać Ci, jakie ubrania wpakować do torby, bo przy dobrych wiatrach wystarczą Ci bikini / kąpielówki i kilka t-shirtów i krótkich spodenek. Opowiemy za to o rzeczach, o których często zapominamy, a których brak może mocno wdać się nam we znaki.

Jakie zatem popełniamy najczęstsze „grzechy poniechania”? Przede wszystkim zapominamy o niezbędnym nad jeziorem, morzem, czy rzeką kremie z filtrem UV. To produkt, którego nie ma prawa zabraknąć w Twoim letnim wyposażeniu, który niezbędny Ci jest dla zachowania zdrowia, jak i urody. W dobie niebezpiecznych chorób wywołanych poparzeniami słonecznymi, niebezpiecznego czerniaka i innych problemów skórnych (choćby pojawiających się piegów), brak kremu do opalania to szczyt nieodpowiedzialności.

Kolejnym przedmiot o który zadbać musisz, to osłona na głowę – kapelusz, czapeczka, czy ulubiona chustka. Ostatnim zaś gadżetem, do którego posiadania szczerze namawiamy, jest spray przeciw komarom. Będąc nad jeziorem szybko przekonasz się, jak bardzo przydatny jest to przedmiot i jak duże pożądanie potrafi on wzbudzić wśród innych miłośników wypoczynku nad wodą.