Z pewnością planując wyjazd pod namiot zastanawiasz się, czy rozbić go na kempingu, czy na odludziu. Tak naprawdę wybór jest prosty, bo podyktowany Twoim sercem. Powinieneś wybrać tę możliwość, która bardziej będzie spełniała Twoje oczekiwania.

Możliwość, która sprawi, że uznasz swój wypoczynek za udany. A taki będzie możliwy tylko wtedy, kiedy będziesz postępował zgodnie ze sobą. Rozbicie namiotu na kempingu ma swoje plusy i minusy.

Do niewątpliwych zalet należy obecność innych ludzi, która może okazać się pomocna w przypadku nieoczekiwanych sytuacji – gdy czegoś Ci zabraknie, lub zwyczajnie gorzej się poczujesz. To możliwość, która jest zdecydowanie bezpieczniejsza i bardziej sprawdzona. Jeśli chodzi jednak o rozbicie namiotu na odludzi, to podobnie jak w przypadku kempingu, ma to swoje dobre i złe strony.

Zaletą będzie to, że w odludnym miejscu będziesz miał spokój i będziesz miał możliwość pobyć sam ze sobą. Będziesz miał szansę na większe skupienie i delektowanie się otaczającą Cię przyrodą. Ten wybór jednak ma także swoje wady, do których należy przede wszystkim większe niebezpieczeństwo.

Wybierz jednak tę możliwość, którą podpowiada Ci Twoje serce!.